KOSTKA WOKÓŁ NAGROBKA

Dodatkowym elementem wykończeniowym nagrobka jest zagospodarowanie terenu wokół niego. Na życzenie klienta mamy możliwość ułożenia kostki granitowej, polbrukowej oraz płytek płukanych antypoślizgowych.

Prezentujemy Państwu niektóre, wybrane realizacje układanej kostki wokół nagrobka. To tylko część wykonanych przez naszą firmę zleceń. Zagospodarowanie terenu wokół nagrobka poprzez ułożenie kostki jest ważnym elementem wykończeniowym, ponieważ tworzy spójną całość z nagrobkiem.


Numerem 1. w naszej ofercie są płytki płukane antypoślizgowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość, odporność na ścieranie oraz wysokie właściwości antypoślizgowe.
Płytka o wymiarze 40 cm x 40 cm x 3.8 cm, w kolorze grafitowym, białym, oraz żółtym.

                       

                       


Numerem 2. jest kostka granitowa. Układamy ją w mix kolorów o różnych kształtach i wielkościach. Dzięki takiej kompozycji uzyskujemy bardzo ciekawy efekt końcowy.

                       


Numerem 3. jest kostka brukowa. Najczęściej klienci wybierają kostkę w odcieniach szarości, tj. kolor szary i grafitowy. Ale na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór tego typu materiałów, dlatego kolor, kształt i rodzaj kostki zależy od Państwa.

                       


Płytek typu glazura nie układamy ze względu na swoją słabą wytrzymałość.